Depilacja laserowa Kalisz. Karboksyterapia. Mezoterapia Igłowa Kalisz - Akademia Zdrowej Skóry

Karboksyterapia Kalisz – Reology 2

Karboksyterapia jest zabiegiem wykonywanym w celach terapeutycznych przy użyciu dwutlenku węgla podawanego w stanie gazowym drogą podskórną. CO2 to bezbarwny i bezzapachowy gaz, który wzmaga naturalne procesy w organizmie, dzięki czemu ma tak duże zastosowanie w medycynie estetycznej.

Karboksyterapia, czyli mikroiniekcja dwutlenku węgla podskórnie i śródskórnie pomaga:

  • przywrócić jędrność i elastyczność skóry, odmłodzony wygląd
  • zniwelować cienie pod oczami
  • zwiększyć grubość i gęstość skóry – eliminuje zwiotczenie skóry związane z wiekiem
  • wzmocnić naturalne procesy w organizmie – poprawia krążenie
  • stymulować produkcję kolagenu – poprawia wygląd drobnych linii i zmarszczek
  • niszczyć miejscowe złogi tłuszczowe
  • w redukcji cellulitu i zmniejszeniu widoczności rozstępów skóry

Zabieg Reology2 to gwarancja całkowitego bezpieczeństwa, jako jedyne urządzenie na rynku, wzbogacone o dodatkowe filtry UV, które w 100% oczyszczają gaz CO2 wprowadzany pod skórę. Reology 2 posiada również czujnik przepływu, który zatrzymuje dostarczanie gazu w momencie, kiedy następuje blokada tkanek. Zastosowanie czujnika chroni tkanki przed uszkodzeniem, a dzięki temu gaz zostaje skierowany dokładnie w patologiczny obszar. Zastosowanie systemu podwójnego podgrzewania gazu w zakresie temperatur 28-42 stopni C minimalizuje negatywne odczucia towarzyszące zabiegowi sprawiając, że jest on o wiele bardziej komfortowy dla klienta.


Do zabiegu stosujemy certyfikowany medyczny gaz stosowany przy zabiegach laparoskopii.

Ilość zabiegów w serii oraz częstotliwość wykonywania zabiegu uzależnione są od zaawansowania problemu oraz obszaru na którym wykonujemy zabieg (liczba ta waha się między 6-10 zabiegów). W celu ustalenia dokładnej liczby zabiegów zapraszamy na bezpłatną dermokonsultację.

Efekty karboksyterapii.